Різдво Христове
: Administrator   
18.01.07

В день Навечір'я Різдва Христового, 6 січня, Преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький, звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці у співслужінні соборного духовенства, а ввечері цього ж дня - всенічне бдіння. 7 січня, в день свята, владика відслужив Божественну Літургію, наприкінці якої виголосив проповідь на тему свята.

8 січня, в день святкування Собору Пресвятої Богородиці, єпископ Нестор здійснив святкове богослужіння в Свято-Троїцькому соборі смт. Підволочиськ у співслужінні настоятеля, благочинного Підволочиського району, прот. Тарасія Махніцького та духовенства району. Наприкінці літургії владика виголосив проповідь, в якій звернув увагу на те, що Пресвята Богородиця особливо шанується нашим народом і є заступницею всіх православних християн. Після закінчення богослужіння представники місцевого етнографічного товариства "Оберіг" виступили перед парафіянами з вертепом.

9 січня владика Нестор відвідав з архіпастирським візитом древній Кременець, де очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята первомуч. Стефана правого приділу Преображенського собору. Йому співслужили настоятель собору, благочинний Кременецького р-ну свящ. Володимир Буграк та місцеве духовенство. Наприкінці літургії Преосвященнійший виголосив проповідь, в якій наголосив, що в ранні віки християнства було багато мучеників, але Церква не зменшувалась, а навпаки, зростала. Подвиг мучеників, їхня тверда віра, спонукали інших людей приєднуватись до Церкви Христової.

Закінчилось святкове богослужіння уставним молебнем та многоліттям.
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер