АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У 3-ТЮ НЕДІЛЮ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ
: Максим Герасимюк   
16.07.13
 14 липня 2013 року, у 3-тю неділю після П’ятидесятниці, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять святих безсрібників Косми і Даміана, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
    
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії прот. Олексій Головацький, секретар Чернігівської єпархії прот. Роман Кіник, клірик Свято-Катеринівського кафедрального собору м. Чернігова свящ. Михаїл Болюк, свящ. Сергій Загальський та свящ. Олег Гах.
           
   
       
       
       
        
       
      
Цього святкового дня у храмі було багато молільників, особливо приємно було бачити велику кількість дітей, котрі із трепетом приступали до Святих Тіла і Крові Господньої.
  
Після заамвонної молитви, собор духовенства на чолі із архієпископом Нестором відслужили уставний молебень до преп. Меркурія Чернігівського, чиї чесні мощі цими днями перебувають у храмі.
    
   
                 
       
      
      
        
     
Звершивши молебень духовенство також відслужило заупокійну літію за Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Володимир, річниця смерті котрого саме цього дня (14 липня 1995 р.).
 
По завершенні Богослужіння архієпископ Нестор вклонився святим мощам преподобного Меркурія Чернігівського та благословим святим єлеєм духовенство та усіх присутніх парафіян.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер