ВШАНУВАННЯ БОРЩІВСЬКОЇ ІКОНИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
: Максим Герасимюк   
03.08.13
 31 липня, кожного року, у м. Борщеві вшановують Пресвяту Владичицю нашу Богородицю, котра у 1994 році явилася на місці де сьогодні виблискує куполами величний собор, збудований в її честь.
   
За установленою традицією, цьогоріч, святкові заходи у соборі Борщівської ікони Пресвятої Богородиці очолив високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький.
   
                
      
     
        
     
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору прот. Іоан Яворський, благочинний Борщівського району прот. Ілля Негір, благочинний Заліщицького району прот. Василь Вирозуб та запрошене духовенство Борщівського та Заліщицького району.
   
За давнім українським звичаєм, на церковному подвір’ї, прихожани зустріли архіпастиря запашним короваєм, випеченим місцевими жителями; а наймолодші парафіяни привітали владику віршованою композицією.
     
Цього святкового дня до собору, щоб вшанувати Пресвяту Богородицю прийшло чимало людей. Серед них були присутні представники влади міста: міський голова м. Борщева Іван Башняк, котрий є постійним прихожанином храму.
       
    
           
        
    
Під час за причасного змістовну проповідь, з благословення архієпископа Нестора, виголосив благочинний Заліщицького району прот. Василь Вирозуб.
    
Після заамвонної молитви було відслужено водосвятний молебень, пісоля якого владика Нестор окропив усіх освяченою водою та звернувся до присутніх парафіян та жителів міста із повчальним словом.
   
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
 
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер