АРХІПАСТИРСЬКЙ ВІЗИТ В С. СИНІВЦІ
: Максим Герасимюк   
10.08.13
 7 серпня 2013 року, коли Свята Православна Церква згадує Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом Лановецьке благочиння.
     
На запрошення свящ. Сергія Сіверського вископреосвященнійший владика звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі с. Синівці Лановецького району.
    
       
     
    
      
     
Його Високопреосвященству також співслужили: прот. Іоан Борис, прот. Василь Дідик та запрошене духовенство Лановеччина та Кременеччини.
   
На Малому вході, за ревне служіння на Христовій ниві архієпископ Нестор нагородив свящ. Ігора Огородника правом носіння наперсного хреста.
   
Після заамвонної молитви духовенство на чолі із архіпастирем відслужили молебень, після якого владика помазував усіх святим єлеєм.
        
       
       
        
       
    
По завершенні Божественної літургії відбувся обхід довкола храму, після якого було відслужено водосвятний молебень. Звершивши водосвят владика Нестор освятив каплицю на честь Пресвятої Богородиці, котру було зведено на церковному подвір’ї.
   
Завершилося Богослужіння окроплення всіх прихожан освяченою водою.
   
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер