ХРАМОВЕ СВЯТО В С. ГОРИНКА
: Максим Герасимюк   
15.09.13
 10 вересня 2013 року, Свята Православна Церква вшановує пам'ять великого подвижника і чудотворця Тернопільської землі – преп. Іова Почаївського. За багаторічною традицією в цей день високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію у храмі преп. Іова Почаївського с. Горинка Кременецького району.
       
Його Високопреосвященству співслужив: настоятель храму прот. Миколай Мних, благочинний Кременецького району прот. Володимир Буграк, економ єпархії прот. Руслан Притула та запрошене духовенство Кременецького, Шумського та Збаразького районів.
   
      
     
     

В день престольного свята храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких прийняли Таїство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
    
Після заамвонної молитви духовенство на чолі із архієпископом Нестор звершило обхід довкола храму із окропленням його стін та всіх прихожан. Під час обходу високопреосвященнійший владика освятив каплицю на честь Пресвятої Богородиці та криницю, котрі зведені на церковному подвір’ї.
     
     
         
      
   
Після обходу наймолодші прихожани храму привітали усіх присутніх із престольним святом віршованою композицією.
    
По завершенні Богослужіння владика Нестор привітав усіх із храмовим святом та закликав на прихожан храму та всіх жителів села Боже благословення. У свою чергу отець Миколай подякував Його Високопреосвященству за візит та очолену молитву.
    
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер