НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ
: Максим Герасимюк   
23.09.13
 20 вересня 2013 року, в п’ятницю ввечері, у перед свято Різдва Пресвятої Богородиці, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький очолив Всенічне бдіння у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
  
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму, секретар єпархії прот. Олексій Головацький та клірик храму прот. Роман Луговий.
            
        
     
     
      
     
Напередодні храмового свята велика кількість прихожан та гостей прийшли до храму, щоб спільно прославити початок нашого спасіння – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, що породила Спаса душ наших.
   
Під час поліелею високопреосвященнійший владика помазував парафіян святим єлеєм.
            
   
      
      
     
Після відпусту архієпископ Нестор привітав духовенство та громаду храму із престольним святом, відзначивши згуртованість та щиру віру усієї парафії. З нагоди храмового свята, ряд найбільш активних прихожан було відзначено церковними нагородами. Зокрема ювілейною медаллю «1025 років хрещення Руси-України» нагороджено клірика храму прот. Роман Луговий та понад 20 прихожан. Також було вручено близько 50 Благословенних грамот.
          
      
     
       
      
По завершенні Богослужіння отець Олексій подякував Його Високопреосвященству за очолену молитву та на знак поваги подарував владиці букет квітів, як символ життя.
    
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
     
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер