ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ХРАМУ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ С. КРИВЕ
: Максим Герасимюк   
26.09.13
 21 вересня Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Велика кількість храмів Тернопільської єпархії освячена в честь Пресвятої Богородиці, значна частка серед яких – на честь Різдва Пресвятої Владичиці.
      
З нагоди престольного свята високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Криве Підволочиського району.
           
     
     
      
      
     
Цьогоріч, древній храм Підволочиського краю окрім храмового свята відзначав також 150-річчя з дня свого освячення. На запрошення настоятеля храму прот. Михаїла Карпця, високопреосвященнійший владика очолив Божественну літургію.
   
Його Високопреосвященству також співслужили: Скалатський благочинний прот. Віктор Борисюк, прот. Василій Блаватний та запрошене духовенство Підволочиського району.
     
У день престольного свята древній храм був наповнений великою кількістю людей. Серед прихожан на Богослужінні було присутньо чимало гостей із навколишніх сіл, котрі прибули, щоб спільно розділити радість свята.
              
     
       
       
        
    
По завершенні Богослужіння архієпископ Нестор привітав усіх парафіян із подвійним святом та закликав і надалі спільними зусиллями відроджувати та утверджувати Православ’я. У свою чергу отець Михаїл подякував Його Високопреосвященству за візит, а наймолодші прихожани привітали усіх із храмовим святом віршованою композицією.
      
Після слів подяки собор духовенства на чолі із владикою Нестором вийшли на церковне подвір’я, де освятили хрести приурочені 150-річчю храму.
   
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
     
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер