ОСВЯЧЕННЯ ПРЕСТОЛУ СВЯТО-ІОАНО-БОГОСЛОВСЬКОГО ХРАМУ М. ТЕРНОПОЛЯ
: Максим Герасимюк   
11.10.13
 6 жовтня 2013 року, у 15-ту неділю після П’ятдесятниці, коли Свята Православна Церква згадує зачаття чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Іоана, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив Божественну літургію у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова м. Тернополя.
       
Перед початком Богослужіння високопреосвященнійший владика звершив чин освячення нового престолу, котрий було придбано старання парафіян храму.
             
       
      
      
     
      
    
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Віталій Стефура, благочинний м. Тернополя прот. Борис Солтис, клірик храму прот. Іоан Посоленик та запрошене духовенство м. Тернополя.
   
Під час Богослужіння архієпископ Нестор звершив хіротонію, рукоположивши протодиякона Сергія Росіцького на священика.
             
      
      
       
       
     
   
Після відпусту високопреосвященнійший владика привітав прихожан храму із знаменною подією у житті їхньої громади та нововисяченого отця Сергія, наголосивши на чеснотах та обов’язках котрі він повинен нести та виконувати у священичому сані.
   
Завершилося Богослужіння єлеопомазанням усіх прихожан.
 
Священик Сергій Росіцький народився 15 серпня 1985 року в місті Тернополі, у сімї службовців.

У 1992-му році вступив до 1-го класу ЗОСШ № 14 м. Тернополя. У зв’язку з сімейними обставинами в 1998 р. перевівся до 7-го класу ЗОСШ № 19 м. Тернополя, котру у 2002-му році закінчив. Того ж року склав вступні іспити та став вихованцем 1-го курсу Київської Духовної Семінарії. З 1-го курсу удостоївся нести послух іподиякона Преосвященнійшого  Димитрія, єпископа Переяслав-Хмельницького, ректора КДАіС.

У 2006-му році одружився з дівчиною православного віросповідання Приймою Наталією Володимирівною.
Після закінчення семінарії поступив на 5-тий курс Київської Православної Богословської Академії.

У 2007-му році успішно захистив магістерську роботу на тему "Розуміння любові в світлі Божественого Одкровення і сучасної психології" та був зарахований до аспірантури КПБА.

З березня 2009 року ніс послух іподиякона преосвященнішого Нестора єпископа Тернопільського і Бучацького.
  
20 вересня 2009 року в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя, єпископом Тернопільським Бучацьким Нестором був рукоположений у сан диякона.
   
18 січня 2011 році у Навечір'я Богоявлення нагороджений правом носіння подвійного ораря. Того ж року, до свята Пасхи, возведений у сан протодиякона.
     
У 2012 році до свята Пасхи нагороджений правом носіння камілавки.
      
6 жовтня 2013 року в храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова м.Тернополя, архієпископом Тернопільським, Кременецьким і Бучацьким Нестором рукоположений у сан священика.
  
Одружений, виховує доньку Вероніку.
  
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер