АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ЗВЕРШИВ ЧИН ОНОВЛЕННЯ ХРАМУ СВ. ВМЧ. ПАРАСКЕВИ-П’ЯТНИЦІ С. КАСПЕРІВЦІ
: Максим Герасимюк   
29.10.13
 27 жовтня 2013 року, у 18-ту неділю після П’ятдесятниці, Свята Православна Церква згадує пам'ять святих Отців VII Вселенського собору та вшановує преп. Миколу Святошу, кн. Чернігівського, Печерського чудотворця, в Ближніх печерах. Цього дня архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав Заліщицьке благочиння.
      
На запрошення прот. Василя Зубика високопреосвященнійший владика очолив Божественну літургію у храмі св. вмч. Параскеви-П’ятниці с. Касперівці Заліщицького району.
         
     
      
    
      
   
Першими архіпастиря зустріли молоді прихожани храму, котрі привітали духовного батька віршованою композицією та за древнім українським звичаєм піднесли запашний коровай, як знак любові та поваги.
  
Перед початком Богослужіння архієпископ Нестор звершив чин оновлення храму. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Василь Зубик, благочинний Заліщицького району прот. Михаїл Бубнів та духовенство Заліщицького району.
        
        
          
       
      
Цього сонячного недільного дня храм був переповнений великою кількість прихожан та гостей села. Багатьом довелось молитися та слухати повчальне слово свого архієрея на церковному подвір’ї.
   
Після заамвонної молитви високопреосвященнійший владика виголосив проповідь та привітав усіх із святковим днем. За активне сприяння в оновленні храму архієпископ Нестор нагородив благословенною грамотою Дуду Богдана Васильовича, а також братство та сестринство храму св. вмч. Параскеви-П’ятниці с. Касперівці.
        
      
           
     
    
У свою чергу отець Василь подякував архіпастирю за приїзд та очолену молитву.
   
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер