У КОРШИЛІВЦІ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ПРЕСТІЛ
: Максим Герасимюк   
06.11.13
 3 листопада 2013 року, у 19-ту неділю після П’ятдесятниці, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять преп. Іларіона, схимника Печерського, в Дальніх печерах, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав із архіпастирським візитом с. Коршилівка Підволочиського району.
     
На запрошення свящ. Василія Сеника високопреосвященнійший владика очолив Божественну літургію у храмі св. вмч. Параскеви-П’ятниці. На церковному подвір’ї архіпастиря, за давні українським звичаєм, зустріли запашним короваєм.
   
         
   
    
     
Перед початком Богослужіння архієпископ Нестор звершив чин освячення престолу, який стараннями та коштом прихожан було виготовлено для храму. Його Висоокпресвященству співслужили: настоятель храму свящ. Василій Сеник, благочинний Підволочиського району прот. Тарасій Махніцький та запрошене духовенство району.
    
Під час запричасного, з благословення владики Нестора, змістовну проповідь про значення храму виголосив прот. Андрій Гусак.
     
     
           
     
    
Після заамвонної молитви до присутніх парафіян звернувся владика Нестор, котрий привітав прихожан із освяченням престолу, а також відзначив благословенними грамотами парафіян, котрі найбільше приклали зусиль для сьогоднішнього свята: Крижовича Олега Петровича та Максиміва Дмитра Даниловича.
   
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям Патріарху Філарету, архієпископу Нестору, духовенству та всім православним християнам.
   
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер