СВЯТКУВАННЯ 10-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ
: Максим Герасимюк   
14.11.13
 8 листопада 2013 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять св. великомученика Димитрія Солунського, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав із архіпастирським візитом Свято-Михайлівську парафію с. Ланівці Борщівського раойну. Цього року храм відзначає своє десятиліття (у 2003 році 8 листопада відбулося освячення храму).
     
Його Високопресвященству співслужили: настоятель храму свящ. Петро Стеблина, благочинний Борщівського району прот. Ілля Негір та запрошене духовенство Борщівського, Заліщицького, Чортківського, Підгаєцького, Кременецького та Каменець-Подільського районів.
       
     
      
      
       
З благословення архієпископа Нестора, під час запричасного, до прихожан із повчальним словом звернувся прот. Михайло Гоюк, котрий розповів про значення храму та молитви для православного християнина. В цей святковий день немала кількість прихожан прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
    
Після заамвонної молитви до присутніх звернувся владика Нестор, котрий привітав прихожан із святкуванням 10-літнього ювілею з дня освячення храму. Розповівши про любов до Бога, що виявляється у людській жертовності, архіпастир відзначив працю парафіян в утвердженні православної святині благословенними грамотами.
          
      
     
     
У свою чергу настоятель храму отець Петро подякував Його Високопреосвященству за візит та на молитовну згадку про святкування ювілею парафії вручив архіпастирю в подарунок вишиту ікону св. Архистратига Божого Михаїла.
   
По завершенні Божественної літургії владика Нестор освятив дзвіницю з каплицею, котру було зведено на церковному подвір’ї, після чого відбувся обхід довкола храму та освячення фасадного образу св. Архистратига Михаїла.
    
Завершилося святкування парафіяльного ювілею урочистим концертом біля храму.
    
свящ. Петро Стеблина
настоятель Свято-Михайлівського храму с. Ланівці
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер