ОНОВЛЕННЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ С. РОСОХАЧ
: Максим Герасимюк   
24.12.13
 22 грудня 2013 року, у 26-ту неділю після П’ятдесятниці, у день коли Свята Православна Церква вшановує зачаття прав. Анною Пресвятої Богородиці, високопреосвященнійший архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор відвідав із архіпастирським візитом Свято-Миколаївську громаду с. Росохач Чортківського району.
   
На запоршення настоятеля храму прот. Євгена Махніцького високопреосвященнійший владика очолив святкову Божественну літургію та освятив зовнішні ремонтні роботи храму, котрі були завершені напередодні престольного свята.
      
     
      
     
     
      
    
На церковному подвір’ї архіпастиря зустріла молодь храму, котра теплими словами привітала владику на Чортківській землі та піднесла у дар запашний коровай, як знак любові та пошани.
   
Його Високопреосвященству співслужив: настоятель храму прот. Євген Махніцький, благочинний Чортківського району прот. Богдан Верхомій та запрошене духовенство благочиння.
  
Цього недільного дня величний храм був наповнений значною кількістю прихожан. Особливо приємно було бачити велику кількість дітей та молоді, котрі в цей день приступили до Свято причастя Тіла і Крові Господньої.
        
       
           
      
         
         
       
    
Після заамвонної молитви було відслужено молебень прав. Анні та подячний молебень за здоров’я.
    
По завершенні Богослужіння владика Нестор привітав усіх з нещодавнім престольним святом та відзначив церковним нагородами прихожан, котрі найбільше потрудилися задля оновлення та ремонту храму: ювілейною медаллю «1025 років хрещення Руси-України» нагороджено Беспалько Феодосію Іванівну; Патріаршою благословенною грамотою парафію Святителя Миколая Чудотворця с. Росохач та вручено 15 єпархіальних благословенних грамот.
   
Завершилося Богослужіння обходом довкола храму із окропленням усіх парафіян.
     
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер