АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО РІЗДВА ХРИСТОВОГО
: Максим Герасимюк   
10.01.14
 „Христос народжується – славімо Його!”
      
7 січня Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято з якого розпочалося спасіння світу – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. У день свята високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив святкову Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
  
Його Високопреосвященству співслужив: клірик храму прот. Роман Луговий, секретар єпархії прот. Олексій Головацький та свящ. Сергій Росіцький.
         
     
      
      
      
     
Цього радісного та святкового дня храм був переповнений благовірним людом, котрий прийшов, щоб у спільній молитві славити Різдво Спасителя світу.
     
Після читання Різдвяного Святого Євангелія архієпископ Нестор зачитав Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
    
В цей день багато хто із прихожан причастилися Святих Тіла і Крові Господньої. Серед причасників приємно було бачити значну кількість дітей.
             
     
      
     
     
   
Після заамвонної молитви отець Олексій від імені усіх присутніх привітав владику Нестора із світлим святом Різдва Христового та на знак пошани і спільної молитви подарував просфору.
    
У свою чергу вископреосвященнійший владика привітав усіх із святом та закликав Боже благословення на духовенство та прихожан храму.
     
Завершилося Богослужіння єлеопомазанням усіх присутніх під спів Різвяних колядок.
     
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер