У КРЕМЕНЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПЕРШОМУЧЕНИКА АРХІДИЯКОНА СТЕФАНА
: Максим Герасимюк   
10.01.14
 У третій день Різдвяних свят, 9 січня 2014 року, Свята Православна Церква вшановує пам'ять апостола першомученика і архідиякона Стефана. Традиційно, цього дня, високопреосвященнійший архієпископ Нестор звершує Божественну літургію, з нагоди храмового свята, у Свято-Преображенському соборі м. Кременця (боковий приділ величного собору освячений на честь архідиякона Стефана).
    
На запрошення настоятеля собору, благочинного Кременецького району прот. Володимира Буграка високопреосвященнійший владика очолив святкове Богослужіння. Його Висоокпреосвященству також співслужили: намісник Свято-Юріївського монастиря на хуторі Вірля ієромонах Полікарп, прот. Сергій Галєвич, клірики собору та запрошене духовенство Кременецького району.
         
     
       
       
    
Під час Малого входу, за ревне служіння на ниві Христовій, архієпископ Нестор нагородив клірика собору свящ. Василя Стасіва правом носіння набедреника та камилавки.
     
Незважаючи на будній день, до собору з нагоди храмового свята прийшла чимала кількість людей. Урочистості Богослужінню надавав спів у виконанні академічного хору собору під керівництвом Ігоря Олександровича Кир’янчука. Приємно відзначити, що одним із хористів є мер м. Кременця Олексій Андрійович Ковальчук.
           
     
       
       
    
У день храмового свята багато хто із прихожан прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Христових Таїн. Традиційно серед причасників була велика кількість дітей.
     
Після заамвонної молитви, у Свято-Стефанівсьокму приділі було відслужено уставний молебень.
             
     
      
       
    
По завершенні Богослужіння архієпископ Нестор привітав усіх прихожан та кліриків Кременеччини із Різдвяними святами та престольним святом. У свою чергу отець Володимир від імені парафіян та духовенства собору подякував архіпастирю за очолену молитву та постійну батьківську опіку за кожного жителя м. Кременця.
     
Завершилося Богослужіння співом духовного гімну «Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни…».
     
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер