БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ПЕРЕД БОГОЯВЛЕННЯМ
: Максим Герасимюк   
12.01.14
 12 січня 2014 року, у 29-ту неділю після П’ятдесятниці, після Різдва Христового, перед Богоявленням високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький звершив святкове Богослужіння у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
    
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму, секретар єпархії прот. Олексій Головацький, прот. Іоан Палій та свящ. Сергій Росіцький.
         
    
     
     
     
       
    
Після заамвонної молитви владика Нестор виголосив проповідь, у котрій наголосив: «Бог старається відвернути людей від зла, навернути їх на шлях до заповідей. Він дав закон свій, для того щоб дотримуючись його ми уникали зла. Але часто ми живемо не за Божим законом, а за гріхом. Шукаємо не вічного життя, а земних тимчасових задоволень; і таким чином ми забуваємо про Бога. Але коли інші, які забувають про Бога, чинять нам зло – ми звинувачуємо  не власну безбожність, а нарікаємо чому Бог це допускає.
  
Лише змінюючи самих себе, борючись із злом в своєму серці та душі ми зможемо справді змінити життя і все те, що відбувається навколо нас.
    
Нехай Всемилосердний Господь нам у цьому завжди допомагає, веде по шляху виконання Його святих заповідей, по шляху боротьби зі злом. Настонавляє нас бути добрими і щирими православними християнами і проводити своє життя так, як заповідає нам Христос. Щоб по Його великій милості, з Вифлеємським немовлятами і всіма святими які від віку Богові угодили ми прийшли до спасіння і вічного життя. Амінь.»
           
     
     
     
     
  
Після відпусту вихованці недільної школи храму (керівник Тетяна Михайлівна Григорчук), з нагоди свята Різдва Христового, привітали високопреосвященнійшого владику та всіх прихожан святковим вертепом.
     
За цікаву виставу владика Нестор нагородив кожного її учасника солодким подарунком.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер