УСТАВНІ БОГОСЛУЖІННЯ У НАВЕЧІР’Я БОГОЯВЛЕННЯ
: Максим Герасимюк   
20.01.14
 18 січня 2014 року, у Навечір’я Богоявлення (Хрещенський свят-вечір), архієпископ Нестор звершив уставні Богослужіння свята (Божественну літургію свят. Іоана Златоустого та  Вечірню із Великим освяченням води) у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
     
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії прот. Олексій Головацький, клірик храму прот. Роман Луговий та свящ. Сергій Росіцький.
      
    
       
     
      
    
Звершивши Літургію та вечірню, із співом тропаря «Глас Господній над водами лунає…» владика Нестор у співслужінні духовенства звершив чин Великого освячення води. За православною традицією Велике водосвяття звершують двічі на рік: у день Навечір’я Богоявлення і безпосередньо на свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
   
Протягом дня усі вірні мали можливість набрати Святої води, котру потім споживали під час Святої вечері.
         
    
      
     
      
      
    
Того ж дня, ввечері, архієпикоп Нестор звершив святкову всеношну (Велике Повечеріє з Літією та святковою Утреньою) у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя.
  
Високопреосвященнійшому владиці співслужило духовенство храму.
   
На Утреній архіпастир прочитав Святе Євангеліє від Марка, у якому описується подія Хрещення Господнього у Йордані. Під час поліелею архіпастир помазував всіх прихожан освяченим на літії єлеєм.
 
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер