У ТЕРНОПОЛІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ КОБЗАРЯ
: Максим Герасимюк   
10.03.14
 9-10 березня кожного року український народ вшановує пам'ять великого Кобзаря, поета і митця України Тараса Григоровича Шевченка. Щороку у Шевченківські дні по всіх містах нашої країни збираються українці, щоб помолитися за спокій його душі, прочитати вірші та віддати йому належну шану.
     
У 2014 році виповнюється 200-ті років з дня народження Великого митця.
           
      
      
     
9 березня 2014 року, у м. Тернополі, біля пам’ятника Кобзарю відбулися святкові заходи приурочені цій події. На запрошення влади міста та області участь у заходах прийняв високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький.
     
Вшанувати пам'ять Тараса Шевченка прибули представники влади: голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, Тернопільський міський голова Сергій Надал, народний депутат України Олексій Кайда, Олімпійська чемпіонка зимової Олімпіади в Сочі Олена Підгрушна.
          
      
      
       
Розпочалися урочистості з панахиди за спокій душі пріснопам’ятного поета Тарасія. Очолив панахиду архієпископ Нестор у співслужінні духовенства УПЦ Київського патріархату, УАПЦ та УГКЦ м. Тернополя.
      
По завершенні урочистої частини кожен з присутніх мав можливість виступити та покласти квіти до пам’ятника видатного поета і митця українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
    
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер