ВІДБУЛАСЬ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПОЧАТКУ БІДІВНИЦТВА КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ
: OlehHakh   
24.05.14
 Прес-конференція з приводу початку будівництва кафедрального собору на земельній ділянці на розі вул. Генерала Мирона Тарнавського-Київська відбулася 23 травня у прес-центрі Тернопільської єпархії. Участь у заході взяли архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, економ єпархії прот. Руслан Притула, зав. канцелярією та речник єпархії свящ. Олег Гах, представники ЗМІ.
 
 
Архієпископ Нестор: «Завдяки новому собору з’являться можливості для здійснення постійних архієрейських богослужінь, створення недільної школи для дорослих і дітей для вивчення Божого слова, навчання щойно рукопокладених священників правильному богослужінню, а також реалізації інших соціальних та культурних проектів на базі храму».
 
 
 
Священик Олег Гах: «Розглянуто багато різних варіантів можливого будівництва, але найбільш реальним ми бачимо шлях будівництва у дві черги. Першою чергою будуватиметься багатоквартирний житловий будинок із вбудованим єпархіальним управлінням. Підчас будівництва житлового будинку буде розпочата друга черга будівництва собору Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени. Планується за рахунок коштів вилучених із реалізації квартир багатоквартирного житлового будинку, що будуватиметься у першій черзі, здійснити зведення кафедрального собору».
 
 
Відповідна дозвільна та нормативна документація для початку будівництва приведена у відповідність до чинного законодавства та є в наявності в Управлінні Тернопільської єпархії.
 
Також на прес-конференції були презентовані попередній ескіз майбутнього собору та веб-сайт, спеціально створений для висвітлення ходу будівництва головного храму єпархії та життя парафії Свв. рівноап. Костянтина та Єлени.  
 
Ірина СКОРОБОГАТА
Прес-служба Тернопільської єпархії
за матеріалами tersobor.org.ua
 
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер