АРХІЄПИСКОП НЕСТОР ОСВЯТИВ ДЗВОНИ ТА ВНУТРІШНІ РОЗПИСИ ХРАМІВ ПІДВОЛОЧИСЬКА
: Максим Герасимюк   
25.08.14
 У 11-ту неділю після П’ятдесятниці, на запрошення благочинного Підволочиського району прот. Тарасія Махніцького, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом смт. Підволочиськ.
        
Спершу, високпреосвященнійший владика прибув до Свято-Троїцького собору районного центру. Тут архієпископ Нестор звершив освячення комплексу дзвонів величного собору. Уже протягом багатьох років, ці дзвони скликали на спільну молитву жителів міста, проте до сьогоднішнього дня їх було переобладнано та під’єднано до електронної системи.
                  
      
        
       
             
        
         
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору прот. Тарасій Махніцький та клірики храму свящ. Михаїл Стецький та свящ. Василій Шадий.
        
Після освячення, під урочистий передзвін, владика Нестор відбув до Свято-Успенського храму смт. Підволочиськ (Заднішівка). Із самого ранку, прихожани храму чекали на приїзд свого архіпастиря.
       
Першими, на паперті храму, свого духовного батька зустріли молоді прихожани, котрі привітали владику на рідній Надзбручанській землі та піднесли запашний коровай.
                
       
         
          
            
      
          
Перед початком Богослужіння архієпископ Нестор звершив чин оновлення та освятив внутрішні розпису храму.
        
Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Підволочиського району прот. Тарасій Махніцький, духівник Підволочиського району прот. Степан Кебало, клірик храму свящ. Ігор Саламандра та запрошене духовенство Підволочищини.
           
На Богослужінні разом із численними прихожанами молився голова Підволочиської РДА Руслан Белошицький, голова Підволочиської районної ради Володимир Городницький, Підволочиський селищний голова Віталій Дацко.
                    
           
            
          
     
           
       
Під час запричасного, із повчальним словом до присутніх звернувся прот. Андрій Курило (настоятель Свято-Михайлівського храму с. Кам’янки Підволочиського району).
          
Після відпусту владика Нестор привітав усіх присутніх із оновленням храму та відзначив благодійників, найбільш активних прихожан та кліриків Успенського храму благословенними грамотами та ювілейними медалями «1025 років Хрещення Руси».
                
    
          
           
           
        
          
          
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.
     
На запрошення влади міста та району, близько 14:00, високопреосвященнійший владика, з нагоди 23-ї річниці Незалежності України, очолив молебень за Україну на площі перед Підволочиською районною державною адміністрацією.
         
Максим ГЕРАСИМЮК
прес-служба Тернопільської єпархії
 
< .   . >

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер