Головна сторінка
Неділя 16 після П'ятидесятниці
Новини - Діяльність правлячого архієрея
: Administrator   
01.10.06

Сьогодні Преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький, очолив Божественну літургію в каплиці Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці. Після літургії владика виголосив проповідь, в якій звернув увагу на те, що всі скорботи і тркднощі, які ми переживаємо в житті, ми отримуємо від Бога і вони теж повинні служити для нашого вдосконалення та примноження талантів.

 
Воздвиження Хреста Господнього
Новини - Діяльність правлячого архієрея
: Administrator   
27.09.06

Хрестовоздвиженський храм с. РоманівкаСьогодні керуючий Тернопільською єпархією єп. Нестор відвідав з архіпастирським візитом в день храмового свята Хрестовоздвиженський храм с. Романівка Теребовлянського району. Незважаючи на робочий день, владику перед храмом зустрічали численні жителі села. На Божественній літургії архієрею співслужило місцеве духовенство Тернопільско-Бучацької та Тернопільсько-Кременецької єпархій. На запричасному проповідував прот. Василь Мариновський, який нагадав події, в память яких встановлене свято. Після літургії проповідував владика Нестор, який пояснив слова Христові: "Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною" (Мф. 16: 24). Також з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Преосвященнійший Нестор нагородив настоятеля храму, благочинного Теребовлянського району прот. Михаїла Кокору орденом Св. рівноап. князя Володимира III ступеня.

Святкування закінчилось водосвятним молебнем та хресним ходом навколо храму.

 
Неділя 15 після П'ятидесятниці
Новини - Діяльність правлячого архієрея
: Administrator   
25.09.06

Сьогодні Преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький, відвідав з архіпастирським візитом с. Супранівка Підволочиського р-ну Тернопільської обл., де взяв участь в святкуванні 100-річчя храму Різдва Пресвятої Богородиці.

...
 
Різдво Пресвятої Богородиці
Новини - Діяльність правлячого архієрея
: Administrator   
21.09.06

Ікона Різдва Пресвятої БогородиціСьогодні кафедральний собор Тернопільської єпархії святкує своє храмове свято. І хоча храм ще в процесі будівництва, але в тимчасову каплицю відсвяткувати це велике двунадесяте свято прийшло багато жителів обласного центру. Божественну літургію очолив єпископ Тернопільський і Бучацький Нестор у співслужінні духовенства м. Тернополя. На запричасному проповідував настоятель храму св. Юрія Переможця м. Тернополя прот. Олег Нестайко. Наприкінці літургії проповідував єп. Нестор, який звернув увагу парафіян на великі дари, які по молитвах Богородиці подає нам Господь. Від самого народження, життя Богородиці було праведне і супроводжувалось багатьма чудесами. Приснодіва Марія для нас є прикладом живої віри в Бога та любові до Нього.

Закінчилось богослужіння водосвятним молебнем і хресним ходом навколо храму.

 
Збори духовенства
Новини - Заходи єпархіального управління
: Administrator   
21.09.06

19 вересня в храмі Преображення Господнього м. Тернополя відбулись загальні збори духовенства Тернопільської єпархії. На зборах керуючий єпархією єп. Нестор розповів про Форум керівників молодіжного руху, який відбувся нещодавно на теренах єпархії, проінформував про святкування 1700-ліття мученицької кончини св. вмч. Варвари, яке відбудеться в жовтні в Києві та підняв ряд інших питань. Також виступив обласний благочинний єпархії прот. Роман Сливка, який запропонував видати книгу спогадів та фотоматеріалів про у Бозі спочилого попереднього правлячого архієрея єпархії - митр. Василія. Пропозиція була схвально підтримана всім духовенством єпархії і багато священиків зголосилось такі спогади написати. Крім того на зборах було розподілено графік зборів благочинь з участю правлячого архієрея та піднято ряд інших важливих питань.

 
<<  < . 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 . > ʳ >>

1296 - 1300 1316

Православний табір

Наші друзі

cerkva-snt.at.ua
Каталог веб ресурсів Тернопільщини
bogoslov.cv.ua
svdh.dp.ua/
talne-cercva.com.ua/
hram.lviv.ua
Магазин церковної утварі

Наш Банер